En Kolay Koli Bulacağınız Yerler

En Kolay Koli Bulacağınız Yerlerin listesini siz müşterilerimiz için Seyhan Kargo olarak yapıyoruz çünkü taşıma işleminde kutuların önemi büyüktür neden diye sorarsanız, bütün eşyalarınızı ambalajlayıp kutulara koymanız daha iyi olur çünkü eşyalarınızın zarar görmesini bizim kadar sizde istemezsiniz. Bu yüzden eşyalarınızı kutulamanız gerecektir nereden ücretsiz koli bulacağınızı sizin için Seyhan Kargo olarak yazdık;

  • Bakkallar

Mahalle bakkallarının yerini şu an ne kadar süper marketler almış olsa da mahalle bakkallarınızdan gönül rahatlığıyla 1 – 2 hafta önceden haber verirseniz sizin için gelen ürünlerin kolilerini atmayacaklar sizin için ayıracaklardır.

  • Teknik Servisler

Eğer teknik servislerde tanıdığınız bir çalışan varsa o sizin için istemediğiniz kadar koli getirebilecektir istemeniz yeterli çünkü teknik serviste arızalı ürünlerin kolileri duruyor olacaktır ve bu ürünler arasında buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın… vb. aletler olacağı için kolileri de büyük olacaktır gönül rahatlığıyla isteyebilirsiniz.

  • Showroomlar

Mağza Showroomlarında Koli Bulabilirsiniz Özellikle Beyaz Eşya Showroomlarında Çünkü oraya sürekli yeni ürün geldiği için eski ürünlerin kutuları atılıyor gidip isterseniz eğer ellerinde varsa verecekleridir. Ama etrafınızda beyaz eşya showroomu yoksa gidip mobilya showroomlarındanda alabilirisiniz bildiğiniz üzere orayada zigon sehpalar gibi ürünler koliyle geliyor.

  • Marketler

Marketlerden Veya Süpermarketlerden koli isteyebilirsiniz çünkü oralara sürekli yeni yiyecek ve içecek geldiği için onların kolileri çöpe gidiyor oraya gidip yetkili biriye maruzatınızı söylerseniz size seve seve yardım edeceklerdir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir