Taşımacılıkta eşyaların demontajı

Taşımacılıkta eşyaların demontajı nasıl yapılır sorusu bize çok soruluyor, bizde bunu bir açıklığa kavuşturalım. Seyhan Kargo olarak eşyaların demontajını özellikle teknolojik aletlerin demontajını yetkili kişilere yaptırıyoruz. Çünkü eşyalarınız garanti kapsamında ise, garanti kapsamında olan eşyayı yetkisiz bir kişi müdahale ederse ve yetkili servis bunu fark ederse garantinizi iptal edeceklerdir o yüzden yetkili kişilere yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ama bize benim eşyam eski zaten garantisi kalmamıştır beni yetkili servisle uğraştırmayın diyorsanız eşyanızın demontajını nasıl yaptığımızı anlatabiliriz. hatay araç kiralama

Öncelikle bir eşya belirleyelim mesela split klima, ilk önce klimanın gazının toplanması gerekecektir bunun için bize gerecek aletler 4” alyan ve kurbağacıktır. Klimanızın dış ünitesinin ya sağda yada solda 2 tane biri ince biri kalın bakırdan boru göreceğiz, kurbağacık yardımıyla o boruların kör tapalarını söküyoruz sonra servis vanalarının kapaklarını açıyoruz, ondan sora klimamızı soğuk modda çalıştırıyoruz, açtığımız ince borunun vanasını kapatıyoruz ortalama 1dk bekledikten sonra kalın borunun vanasınıda kapatıyoruz, bu işlemden sonra klimamızın sigortalrını indiriyoruz bunu bu aşamada yapmamızın sebebi klimanın gazını kaçırmadan klimaya depolamaktır. Ve artık klimanızı taşımaya hazırız. Klimanızın dış ünitesinin borularını klimadan ayırdıktan sonra arabamıza alıyoruz sıra iç üniteye geliyor iç ünitesinin borusunda 2 adet vana olacaktır onları borudan ayırdıktan sonra klimayı yerinden çıkartıyoruz ve iç üniteyide arabamıza alıyoruz ve klimanızın demontajı başarılı bir şekilde yapmış oluyoruz.

Ve ayrıca diğer eşyalarınızda titizlikle söküldükten sonra arabamıza alınır ve taşımaya hazır hale getirilir biz sizin eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz Seyhan Kargo Nakliyatta 1 Numara.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir